SLUŽBY

 

Koupelny

Stejně jako kuchyně, rekonstruujeme i stavíme nové koupelny. Jsme schopni zbourat vaše staré bytové jádro a postavit vše od samého začátku. Veškeré potřebné práce si zajišťujeme sami. Mezi ně patří zejména zdění či sádrokarton, vodoinstalace, elektroinstalace, pokládka obkladů a dlažeb, omítky a malování. Návrh koupelny včetně rozpočtu Vám taktéž vytvoříme zcela zdarma.

Kuchyně

Zabýváme se kompletním zpracováním kuchyní od samotné dokumentace, přes žádané stavební úpravy, po samotnou instalaci kuchyňské linky, zapojení elektroinstalace a vodoinstalace, dle Vašeho přání a za velmi nízké ceny, které se však neodráží na kvalitě a použitelnosti kuchyně. Naše ceny jsou dány vlastním truhlářským zázemím a dobrými zkušenostmi s dodavateli obkladů, dlažeb a dalšího materiálu. Proto je, oproti skládaným kuchyňským linkám, každá kuchyně opravdový originál. Neváhejte nás kontaktovat, a zdarma Vám připravíme návrh nové kuchyně včetně rozpočtu.

Vestavěné skříně

Díky naší truhlářské dílně a velkým zkušenostem, vám vyrobíme jakoukoliv skříň na míru. Může se jednat jak o skříně vestavěné, tak o obývací stěny, ale i o jednotlivé části nábytku. Vyrábíme také vyvýšené, patrové i manželské postele. Při rekonstrukci či stavbě interiéru můžeme do plánů zavést i skříně vestavěné do příček či nevyužitých dutin v domě.

Montáže dveří

Provádíme montáže interiérových i vchodových dveří. Žádný druh dveří pro nás není žádným překvapením, ať už se jedná od dveře klasické pantové, zásuvné, zašupovací, bezpečnostní atd. Zavolejte nám, a pomůžeme Vám i s výběrem vhodných dveří.

Pokládka podlah

Ke každé rekonstrukci patří i pokládání podlahových krytin. Provádíme pokládky dlažby, lina, plovoucích podlah, klasických parket, korkových podlah, podlah z masivního dřeva i zámeckých podlah. Pokládku podlahy je samozřejmě možno provést i samostatně jako jakoukoliv jinou práci.

Demolice

Nabízíme kvalitní a komplexní dodávku služeb v oboru demolice a bourání, odstraňujeme vzniklý odpad v souladu s platnými zákony a předpisy. Odvoz suti a odpadu u každé zakázky řešíme komplexně. Provádíme ruční bourání a rozebírání staveb a jejích částí (např. bytová jádra, příčky…).

Zednické práce. obklady, dlažby

Nabízíme veškeré zednické práce ve vašich bytech, domech či jiných nemovitostech. Provádíme veškeré bouraní, zdění, omítání, pokládku obkladů a dlažeb a další zednické práce.

Sádrokartony

Naše společnost provádí také sádrokartonářské práce nejen původních vestaveb, ale samozřejmě i nových stropů a příček, podhledů apod.

Instalatérské práce

Nedílnou součástí většiny rekonstrukcí a realizací interiérů je také zajištění dodávek v oblastí instalatérských prací a potřebných revizí. Zajišťujeme široké portfolio služeb instalatérských prací rozvodů vody, topení, odpadních potrubí a plynu.

Elektrikářské práce

Provádíme opravy stávající elektroinstalace, nové rozvody elektrické instalace, montáž osvětlení, zapojení elektrospotřebičů, rozvaděčů a dalších zařízení dle ČSN.

Malířské práce

Malířské práce realizujeme za použití standardních i vysoce kvalitních nátěrových hmot, dle požadavků zákazníka. Na přání využijeme i barvy omyvatelné či otěruvzdorné.